Pırıltı GÜMÜŞ

İsimli Gümüş Kolye 515

İndirim!

162.00 

Kişiye Özel Olarak Üretilen 925 ayar İsimli Gümüş Kolye Ürün Kodu: 515

Stok kodu: 515 Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

Açıklama

1-İstediğiniz isim tarih veya resmi ürünlerimize işliyoruz. yazdırmak istediğiniz isim tarih veya değiştirmek istediğiniz alanı belirtiniz. 2-Kaplamalar ücretsizdir Sarı altın yaldız Bakır roz renk Beyaz rodium kaplama 3-ürünler 925 ayar Gümüş ve Damgalıdır. piyasadaki en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.

İsimli Gümüş Kolye 515
  1. İsim, tarih vb. eklemelerle kişiselleştirilmiş ürünler siparişe özel üretildikleri için iade ve değişim imkanı bulunmamaktadır.
  2. Kişiye ve/veya isme özel üretim yapılmayan tüm ürünlerimizde fiş/fatura ile birlikte kargo ücreti tarafınızca karşılanacak şekilde değişim imkanı bulunmaktadır.
  3. Kişiye ve/veya isme özel üretilen ürünlerde üretim süresi 2 iş günü, kargo süresi 1 iş günü olmak üzere ürününüz siparişinizi takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  4. Kişiye ve/veya isme özel üretim yapılmayan tüm ürünlerimizde kargoya verilme süresi 1 iş günüdür.

Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim?
Yüzük ölçünüzü en net gümüş veya altın yüzük satışı yapılan bir mağazadan öğrenebilirsiniz. Yüzük ölçünüzü öğrenmek için tıklayınız.

 

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde
Siparişinizin alınmasından itibaren teslim süremiz 3-4 iş günüdür. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.) Siparişiniz yapıldıktan sonra Türkiye’nin her noktasına anlaşmalı kargo şirketimiz ile 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.(100tl ve üzeri)


PayTR ile Güvenli Alışveriş

Taksitli Satış İmkanı

Ücretsiz Kargo* (100 TL Üzerine)


Başa dön